NEXT STEP
Twinsy zaszczepione, zważone (6,2kg!!) i już w nowym rozmiarze 68cm :)! Czas leci, te wszystkie chwile są takie ulotne choć bywają wyczerpujące... ale to minie! Trzeba cieszyć się małymi rączkami syrkami, bezzębnymi uśmiechami i mieć cierpliwość na nocne wstawanie lulanie bujanie i inne mniej fajne aktywności... To, że te wszystkie etapy się tak szybko zmieniają daje mi siłę na przetrwanie każdego dnia :)
Helenka dwulatka ma teraz fazę okazywania swojej złości i niezadowolenia przez machanie łapkami, bicie, kopanie i inne ciosy kung fu :) Jesteśmy cierpliwi, tłumaczymy jej spokojnie ale póki co nie działa chyba :) I tak jest super kochaną mądralą. Nawet już nocne sikanie zgłasza i idzie sama na nocnik :) a no i najważniejsze- pierwszy wyjazd do dziadków na Kujawy bez mamusi :D Dziadek przerażony, że będzie płakać za mamą, na co Helena mówi do niego " Dziadkuuu no coo tyyyy nie będę płakać " i tymi słowami przekonała go, spakowała się i pojechała... 3mam kciuki za dziadków bo, że Helena sobie da radę to nie wątpię :)
Ja-matka- Dżodżo ćwiczę dalej, co dwa dni. Aktualnie skalpel z Ewunią Ch. :) Nawet męża zaangażowałam do ćwiczeń :D mam nadzieję, że wytrwamy i będziemy z siebie już wkrótce dumni :D no i będziemy fit jędrni piękni i w ogóle cacy :D
LOVE
KSIĘŻNICZKA :)
MATKA NO MAKE UP
TWINSY
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz