niedziela, 17 stycznia 2016

NEXT STEP

NEXT STEP

     Twinsy zaszczepione, zważone (6,2kg!!) i już w nowym rozmiarze 68cm :)! Czas leci, te wszystkie chwile są takie ulotne choć bywają wyczerpujące... ale to minie! Trzeba cieszyć się małymi rączkami syrkami, bezzębnymi uśmiechami i mieć cierpliwość na nocne wstawanie lulanie bujanie i inne mniej fajne aktywności... To, że te wszystkie etapy się tak szybko zmieniają daje mi siłę na przetrwanie każdego dnia :)
     Helenka dwulatka ma teraz fazę okazywania swojej złości i niezadowolenia przez machanie łapkami, bicie, kopanie i inne ciosy kung fu :) Jesteśmy cierpliwi, tłumaczymy jej spokojnie ale póki co nie działa chyba :) I tak jest super kochaną mądralą. Nawet już nocne sikanie zgłasza i idzie sama na nocnik :) a no i najważniejsze- pierwszy wyjazd do dziadków na Kujawy bez mamusi :D Dziadek przerażony, że będzie płakać za mamą, na co Helena mówi do niego " Dziadkuuu no coo tyyyy nie będę płakać " i tymi słowami przekonała go, spakowała się i pojechała... 3mam kciuki za dziadków bo, że Helena sobie da radę to nie wątpię :)
     Ja-matka- Dżodżo ćwiczę dalej, co dwa dni. Aktualnie skalpel z Ewunią Ch. :) Nawet męża zaangażowałam do ćwiczeń :D mam nadzieję, że wytrwamy i będziemy z siebie już wkrótce dumni :D no i będziemy fit jędrni piękni i w ogóle cacy  :D



                                                                      LOVE


                                                                    KSIĘŻNICZKA :)


                                                          MATKA NO MAKE UP



TWINSY 


sobota, 9 stycznia 2016

Będę Fit Mamuśką :) !

        Miałam to zrobić przed końcem 2015 ale nie wyszło. Postanowień noworocznych nigdy nie robię bo nie lubię. Zaczynam oficjalnie  od dziś  09.01.2016. Nie chcę mieć opony, boczków, cellulitu i wiszącego tricepsa :) no i tak - 4kg jeszcze by się przydało! Będę ćwiczyć! Ruszać tyłek systematycznie! Plan jest taki: co dwa dni COŚ. Dzień ćwiczeń, dzień przerwy, dzień ćwiczeń, dzień przerwy itd. Pomoże mi w tym mam nadzieję FIT MOM- Ania Dziedzic (klik) ! Skorzystam z jej planu  " Pierwsze kroki do bycia fit mom". To tak na start co by się rozkręcić. W ciągu trzech miesięcy powinny być jakieś efekty. Zobaczymy... Chce też pływać, biegać, z wózkiem zasuwać na long walki i robić coś żeby nie mieć zadyszki za parę miesięcy jak będę ganiać moje twinsy i Heluszkę :D 
          FINGERS CROSSED!!!