poniedziałek, 9 maja 2016

Życie jest fajne.

JEST SUPER!

   Mimo, że kryzysy pojawiają się często jest coraz lepiej! Zasypianie nie trwa już 2godzin w mękach i krzyku. Także tfu tfu jest pięknie :) Dzieci zasypiające po kąpieli ale tak na noc to jakiś luksus!
  Antonina- twins nr 1. Szogun, wiercipięta, gaduła. Jej mowa ciała krzyczy całą sobą. Na widok łyżeczki z czymkolwiek na niej ekscytuje się tak, że wszystkie jej kończyny machają jak na imprezie techno. Gada do siebie i wydaje tyle dźwięków, że sama się sobie dziwi :) jej fish face bawi mnie za każdym razem :) uśmiecha się cudownie, dusza towarzystwa, dziecko nie lubiące być w samotności (noście mnie, mówcie do mnie a będę szczęśliwa). Nauczyła się w końcu samodzielnie zasypiać co daje nam rodzicom +100 do energii.
  Kalina- twins nr 2. Rozważna, spokojna, śle uśmiechy każdemu kto tylko do niej zagada. Stopy to jej ulubiony gryzaczek :) Spokojna taka wyważona jakieś takie ciepło od niej bije :) poza syrkami uwielbia przekręcanie się na brzuszek.Turlanie się na macie to zabawa nr 1! Zasypianie poza wózkiem i fotelikiem to jeszcze poracha. wchodzą w grę tylko rączki i to tylko wtedy kiedy ona zechce kiedy ona nie zechce to wygina sie jak struna. Myk jest taki- daj jej się zmęczyć posmęcić a sama zdecyduje- no dobra idę spać. Najważniejsze jest to, że jak już zaśnie po kąpieli to śpiiiii i żąda tylko żarcia co ok 3h ale zje i śpiiiii także jest supcio!
  Twinsy- opuściły już moją pierś. 7 miesięcy #breastfeedingu było kochane. Tak się na końcu rozczuliłam, że to już ostatni raz w swoim życiu takie chwile... achh i ochh :)
  Helena- the oldest one! Kochana mądralka! zadziwia mnie każdego dnia swoimi tekstami. Dziś powiedziałam jej, że za dwa dni wyjeżdzam na trochę do cioci Agatki bo musze troszkę odpocząć na co ona " mamooo nie jedź. ciocia Agatka nie ma łóżka. a ja mam. i możesz na moim się zdrzemnąć, odpocząć, poleżeć pogadasz sobie" . Także tak... zastanawiam się teraz- jechać czy nie jechać :) bez łóżka to tak słabo trochę, ale skąd Hela ma takie info :) muszę to sprawdzić :) dodała po jakimś czasie " mamo ja nie będę płakała, przecież wrócisz i będziemy sie bawiły". Miłość razy milion!!!!
  Życie jest fajne. Moje życie jest fajne bo dałam im życie i zrobię wszystko żeby ich życia były jeszcze fajniejsze! Hej ho!