life of kietliny

sobota, 14 czerwca 2014

wyjdź z domu mówią....

a nam się nie chce! bo pada. bo wieje. bo ciśnienie nie takie. i spać się chce. to śpimy. a co!
Autor: Unknown o 11:51 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Nic tu o mnie :) To jest o nas. Kietliny family :) Pamiętnik online.

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2016 (5)
    • ►  lipca (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2015 (1)
    • ►  grudnia (1)
  • ▼  2014 (3)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  lipca (1)
    • ▼  czerwca (1)
      • wyjdź z domu mówią....
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.