life of kietliny
sobota, 14 czerwca 2014
wyjdź z domu mówią....
a nam się nie chce! bo pada. bo wieje. bo ciśnienie nie takie. i spać się chce. to śpimy. a co!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz