sobota, 9 stycznia 2016

Będę Fit Mamuśką :) !

        Miałam to zrobić przed końcem 2015 ale nie wyszło. Postanowień noworocznych nigdy nie robię bo nie lubię. Zaczynam oficjalnie  od dziś  09.01.2016. Nie chcę mieć opony, boczków, cellulitu i wiszącego tricepsa :) no i tak - 4kg jeszcze by się przydało! Będę ćwiczyć! Ruszać tyłek systematycznie! Plan jest taki: co dwa dni COŚ. Dzień ćwiczeń, dzień przerwy, dzień ćwiczeń, dzień przerwy itd. Pomoże mi w tym mam nadzieję FIT MOM- Ania Dziedzic (klik) ! Skorzystam z jej planu  " Pierwsze kroki do bycia fit mom". To tak na start co by się rozkręcić. W ciągu trzech miesięcy powinny być jakieś efekty. Zobaczymy... Chce też pływać, biegać, z wózkiem zasuwać na long walki i robić coś żeby nie mieć zadyszki za parę miesięcy jak będę ganiać moje twinsy i Heluszkę :D 
          FINGERS CROSSED!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz