poniedziałek, 7 grudnia 2015

ZMIANY, ZMIANY...

     To już ponad dwa miesiące odkąd jesteśmy w piątkę! Twinsy ważą ponad dwa razy więcej niż w dniu porodu i ponoć mają nadwagę :D no trudno, później będą się odchudzać :) Dziś zmieniłyśmy rozmiar z 56  (było 50!) na 62cm. Helena zaliczyła pierwszą noc bez pieluchy na sucho! Się dzieje się.... :)
                                            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz