piątek, 12 grudnia 2014

Jesień.

Chce nam się spać. Non stop. Może to przez ten powrót do pracy i pobudkę o 6:30. Wstajesz- ciemno. Wychodzisz  z pracy ciemno. Co to za życie ja się pytam :) ?

Dobrze, że jest pingwinek !

Ojciec z córką :)

Helson w stolicy z ciotką 1.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz