life of kietliny
piątek, 12 grudnia 2014
Jesień.
Chce nam się spać. Non stop. Może to przez ten powrót do pracy i pobudkę o 6:30. Wstajesz- ciemno. Wychodzisz z pracy ciemno. Co to za życie ja się pytam :) ?
Dobrze, że jest pingwinek !
Ojciec z córką :)
Helson w stolicy z ciotką 1.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz